Šilumos siurblys oras-oras – puiki dovana Kalėdų proga!

Šilumos siurblys oras-oras – puiki dovana Kalėdų proga!

Dovanų rinkimas vieniems yra didelis darbas, o kitiems – malonumas. Kad ir kuriai žmonių kategorijai Jūs priklausote – svarbiausia skirti dėmesio praktiškumui ir artimiems žmonėms dovanoti tokias dovanas, kurios yra funkcionalios, lengvina gyvenimą, galiausiai, atitinka tų asmenų poreikius. Viena iš galimybių – šilumos dovanojimas, kuris parteikiamas per oras-oras šilumos siurblius.

Kai norisi gyventi paprasčiau…

Šilumos siurbliai yra puikus pasirinkimas vyresnio amžiaus asmenims, kurie vargsta su senos kartos kieto kuro katilais. Žinoma, tokio pečio kūrenimas ne tik darbas, tačiau dažnai ir menkas saugumas. Pasirūpinkite savo tėveliais ir dovanokite jiems komfortą, kuris yra valdomas vos kelių mygtukų paspaudimu.

Žinoma, kad paieškos būtų greitos ir netektų daug laiko gaišti prie šios dovanos – visada galite tartis su mūsų specialistais, kurie įvertinę konkretaus būsto charakteristikas padės rasti tinkamiausią sistemą.

Daugiau dėmesio ir ekologijai

Šiais metais vis dažniau kalbama apie ekologijos svarbą, tad žmonės ieško ir įteikia tokias dovanas, kurios yra tvarios su gamta. Šilumos siurbliai oras-oras – būtent tokie. Jiems reikia mažai energijos, kad būtų aptarnautos net ir didelės patalpos, žinoma, jie veikia neišstumdami CO2 bei kitų žalingų medžiagų, kurios pirmiausia kenkia gamtai, o paskui ir kiekvienam iš mūsų.

Taigi, įteikdami šią puikią dovaną kartu dovanojate ir meilę gamtai, pagalbą žmogui, galiausiai, saugumą, kuris reikalingas kiekvienam iš mūsų. O rūpintis mylimais žmonėmis – mūsų atsakomybė ir tuo pačiu mūsų pareiga. Ypač švenčių dienomis, kai daugiau dėmesio skiriame savo šeimai ir žmonėms, kurie mums yra svarbūs.

Sistema, kuri tarnaus visus metus

Nors šilumos siurbliai dažniausiai siejami su vėsiuoju metų laiku, kai reikalingos sistemos galinčios garantuoti komfortą šaltomis dienomis, tačiau vasaromis jie puikiai tinka kaip patalpų oro kondicionavimo sistemos. Taigi, padovanosite mylimam žmogui tobulą mikroklimatą visus metus.

Žiemomis namuose bus maloniai šilta ir jauku, o vasaromis – vėsu, tačiau ne per daug. Oras bus tyras ir gaivus – toks, kokio reikia, kad gyvenimas būtų komfortabilus.

Artėjančių švenčių proga parodykite artimiems žmonėms, kad jie Jums yra svarbūs ir padovanokite sistemą, kuri lengvina gyvenimą.

×
×

Cart