Šilumos siurbliai oras-oras: taupu, efektyvu, patogu

Šilumos siurbliai oras-oras: taupu, efektyvu, patogu

Lietuviškas klimatas skatina ieškoti patogesnių, puikiai veikiančių ir mažiau laiko bei pastangų reikalaujančių sistemų, kurios gali užtikrinti, kad namuose visada bus reikiamos temperatūros mikroklimatas. Viena geriausių alternatyvų yra šilumos siurbliai oras-oras, kurie džiugina ne tik taupumu, tačiau ir tuo, kad nebereikės skirti nuolatinės priežiūros įrangos veikimui, ji pati pasirūpins Jūsų namais.

Kas yra oras-oras šilumos siurbliai?

Šilumos siurbliai oras-oras yra puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai norite gyventi šiltai ir patogiai. Sistemą sudaro viena arba kelios vidinės dalys, taip pat, išorinis blokas, kurie nepertraukiamai skleidžia į namus gryną orą, sušildo jį iki reikalingos temperatūros. Montavimas – greitas, sistemos funkcionalumas – paprastas, žmogui nebereikia vergauti kieto kuro katilams, kadangi šilumos siurbliai veikia patys, turi savisaugos funkcijas, pasirūpina, kad namuose visada būtų tokio lygio temperatūra, kokia Jums labiausiai tinka. Taip pat įrangą galima naudoti vasarą vėsinimui. Tad tai puikus pasirinkimas norint žiemą mėgautis šiluma, o vasarą vėsinti patalpas.

Siurblių atsiperkamumas

Šilumos siurblių kaina tikrai gana greitai atsiperka. Nors žmonės pirmiausia matuoja funkcionalumą, tačiau papildomai reikia įvertinti ir tai, kad šio tipo sistemos beveik nereikalauja jokios energijos, tačiau aprūpina ją namus. Ši namų šildymo alternatyva gali būti diegiama kartu su kitomis sistemomis, pavyzdžiui, kieto kuro katilais, dujiniais įrenginiais. Žinoma, ji gali būti naudojama ir viena. Paprasčiausiai norime akcentuoti, kad tai puikus pasirinkimas ir naujos statybos, ir senos statybos namuose, kur jau seniai yra integruotos apšildymo sistemos.

Patraukli alternatyva yra šilumos siurbliai išsimokėtinai. Pagal poreikius yra sudaromas tinkamiausias išsimokėjimo planas, kuris tinkamiausias klientui.

Paprastas ir patogus valdymas

Šilumos siurbliai sodybai, butui, namams labai vertinami ir dėl gana paprasto valdymo, kuris ne tik nereikalauja jokių specifinių žinių, tačiau taip pat ir laiko. Inovatyviose sistemose yra integruojama Wi-Fi funkcija, kuri suteikia galimybę sistemą reguliuoti net ir iš bet kurios kitos pasaulio vietos, tad kai atostogaujate – galite būti ramus, kad Jūsų namais bus tinkamai pasirūpinta.

Ekologiniai niuansai

Mūsų klientai šilumos siurblius Tauragėje ir Klaipėdoje renkasi ne tik dėl taupumo ir patogumo, tačiau ir todėl, kad vis daugiau žmonių savo namuose pasirenka integruoti ekologišką įrangą, kuri yra draugiška ne tik žmogui, tačiau ir gamtai. Kadangi reikalauja mažai energijos ir tuo pačiu į orą nepatenka jokios kenksmingos dalelės – naudodami siurblius saugosite gamtą.

Gyvenimas gali būti patogesnis jau šiandien!

Ieškote tinkamo šilumos siurblio, bet pasimetate įrenginių gausoje? Suteiksime konsultaciją NEMOKAMAI!

×
×

Cart