Patogumas – geriausia dovana Kalėdų proga!

Patogumas – geriausia dovana Kalėdų proga!

Šventinės dovanos pirmiausia turi alsuoti ne prabanga, o dėmesiu, patogumu, galiausiai, funkcionalumu. Priklausomai nuo dovanos gavėjo reikia labai atsakingai rinktis daiktą, kuris atitiktų šiuos kriterijus, o kai gavėjai yra tėveliai arba seneliai – to dėmesio reikia skirti dar daugiau.

Juk gera, kai galime daiktais jiems padėti, padaryti kasdienybę paprastesne, patogesne, galiausiai – jaukesne. O tai suteikia ne tik mūsų – vaikų ar anūkų dėmesys, tačiau ir šilumos siurbliai oras-oras, kurie dovanoja taip senatvėje reikalingą komfortą.

Kieto kuro katilai – nesaugi atgyvena

Vis dar dažnas Lietuvos gyventojas nuosavus namus apsišildo kieto kuro katilais, kurie, pirmiausia, nesaugūs. Deja, tenka išgirsti labai daug liūdnų istorijų apie gaisrus, kuriuos sukėlė netinkamai prižiūrimi katilai, jų sistemos, galiausiai, net kaminai, kurie neišvalyti – dega. Jeigu norite išvengti gaisro pavojaus ir tuo pačiu suteikti tėvams arba seneliams daugiau komforto – siūlome senus katilus keisti inovatyviomis sistemomis, kurios ne tik nereikalauja beveik jokios priežiūros, tačiau ir yra saugios.

Džiugu, kad ir vyresnio amžiaus asmenys vis dažniau tokias sistemas perka savo namams bei džiaugiasi jų funkcionalumu. Visgi, jeigu Jūsų artimieji yra vieni tų, kurie galbūt nedrąsiai domisi inovacijomis arba negali sau leisti jų – tai gali būti geriausia dovana nuo Jūsų, kuri pakeis mylimųjų gyvenimus vos tik įranga bus pajungta.

Oras-oras – tarnauja visus metus

Nors Lietuvoje prioritetas yra šilumą skleidžiantys įrenginiai, kurie dažnai naudojami 8-9 mėnesius per metus, tačiau reikia nepamiršti ir kaitrių vasaros dienų, kurios senam žmogui gali sukelti labai rimtas sveikatos problemas. Tuomet vasaromis taip pat pasitarnaus Jūsų Kalėdinė dovana, kadangi šilumos siurbliai oras-oras ne tik šildo, tačiau ir vėsina. Visus metus tarnausiantys įrenginiai sukuria žmogaus organizmui labiausiai tinkamą mikroklimatą, kuris ne tik padeda išvengti sveikatos problemų, tačiau ir gerina gyvenimo kokybę.

Mėgautis šiluma galima be jokio vargo

Kieto kuro katilai reikalauja nemažai energijos, kadangi malkas reikia ne tik kasdien, dažnai kas porą valandų mesti į pečių, tačiau taip pat ir pasiruošti sezonui. Malkauti arba pirkti, vėliau – sandėliuoti, rasti vietą jų laikymui. Vyresnio amžiaus asmenys dažnai nebeturi jėgų šiems darbams, tad reikia pasirūpinti sistemomis, kurios padės išvengti vargų, tačiau namuose jaustis taip pat puikiai.

Išlaikymo kaštai – mažesni nei įprastai

Šilumos siurbliai oras-oras ne tik palengvina kasdienybę, kadangi nereikia nuolatos dėti kuro į katilą, tačiau ir padeda nemažai sutaupyti. Ekologiški įrenginiai rūpinasi Jūsų artimųjų pinigine, tad ne tik padovanosite patogumą, tačiau taip pat ir padėsite artimiesiems sutaupyti šaltojo sezono metu. Esame tikri, kad jie Jums padėkos, nes neteks likusius metus taupyti šaltajam sezonui, kuriam reikia malkų, briketų arba kitos medžiagos būsto apšildymui. Svarbiausia, kad oras-oras sistemos tikrai tinka ne tik mažuose namuose, kaip dažnai teigiama. Tereikia apskaičiuoti galingumą ir pritaikyti prie būsto.

Įsigyti galima išsimokėtinai

Jeigu sutinkate, kad tobulas mikroklimatas, kuris tarnaus Jūsų seneliams arba tėveliams visus metus, tikrai yra pati geriausia dovana – tuomet siūlome susipažinti su mūsų teikiamomis galimybėmis, kurias taip pat įsigyti galite išsimokėtinai. Siūlome ne tik geriausių gamintojų produkciją, tačiau taip pat labai daug įvairių modelių, kurie pasižymi ir skirtingomis funkcijomis. Kviečiame pasitarti su mūsų konsultantais, kurie pagal Jūsų tėvelių arba senelių galimus poreikius bei būsto galimybes – patars dėl tinkamiausios sistemos.

Dovanokite meilę, kuri išreiškiama kasdienybę lengvinančia įranga.

×
×

Cart