Dėmesio – papildomas kvietimas gyventojams, dėl atsinaujinančių išteklių panaudojimo įrangos kompensavimo įsigijimo

Dėmesio – papildomas kvietimas gyventojams, dėl atsinaujinančių išteklių panaudojimo įrangos kompensavimo įsigijimo

Nuo 2020-ųjų metų rugpjūčio 17 dienos papildomai skelbiamas konkursas dalinei kompensacijai šilumos sistemoms laimėti pagal projektą: „Atsinaujinančių energijos išteklių (t.y. šilumos siurblių: oras–oras, oras–vanduo, žemė –vanduo, vanduo–vanduo; biokuro katilų) panaudojimas fizinių asmenų gyvenamuosiuose namuose pakeičiant iškastinį kurą naudojančius šilumos įrenginius (papildomas kvietimas)“.

Paraiškoje gali dalyvauti tik fiziniai asmenys ir tik tie, kurie yra gyvenamojo namo paskirties savininkai (negalioja gyvenamajam sodo namui). Projektui yra skirti 2 milijonai eurų, kurie bus paskirstyti žmonėms. Taigi, atsinaujinti, pagerinti savo gyvenimą ir gyventi šilčiau – verta jau šiandien!

Teikti paraiškas gali asmenys, kurie keičia seno kuro katilus į kur kas efektyvesnius, kurie veikia atsinaujinančios energetikos resursais: šilumos siurblys,  kurio energijos šaltinis yra hidroterminė energija (energetinis naudingumas ne mažesnis nei 3,5); šilumos siurblys,  kurio energijos šaltinis yra aeroterminė energija (energetinis naudingumas ne mažesnis nei 3,0); biokuro katilas; šilumos siurblys,  kurio energijos šaltinis yra geoterminė energija (energetinis naudingumas ne mažesnis nei 3,5).

Atranka vykdoma remiantis tam tikrais oficialiais kriterijais, kurie kinta priklausomai nuo namo būklės, keičiamo šilumos šaltinio (koks buvo naudojamas ir koks bus), kitų smulkmenų, kurios detaliau vertinamos balais ir taip daugiausia balų gavę asmenys – gaus didžiausias kompensacijas.

Jeigu Jus domina tokia galimybė, kadangi jau seniai planavote išbandyti šilumos siurblius, kurie pasirūpina ne tik šiltu oru namuose, tačiau ir karštu vandeniu – siūlome susisiekti su mūsų komanda. Kreipkitės ir ne tik  atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus, tačiau ir padėsime rasti įrangą, kuri atitinka šio projekto reikalavimuose nurodomomis charakteristikomis (kuri turi būti perkama). Dirbame greitai, sistemingai bei efektyviai, kad mūsų klientai liktų maksimaliai patenkinti kokybe ir tuo pačiu gyvenimas taptų paprastesnis bei saugesnis.

×
×

Cart