Šilalės prekybos centre įdiegėme mikroklimato kūrimo sistemas

Šilalės prekybos centre įdiegėme mikroklimato kūrimo sistemas

Komercinėse patalpose pasirenkamos šilumos išgavimo bei vėsinimo sistemos yra orientuotos tiek į mažus kaštus, tiek į ekologiją, tiek į lengvą sistemos valdymą, kuris nereikalauja nuolatinės priežiūros. Vienas energetiškai efektyvių pavyzdžių yra suprojektuotas ir sumontuotas Šilalėje.

Šilumos siurblius ir oro kondicionavimo sistemas prekybos centrui sumontavo UAB „Elkondas“. Šis bendras projektas įgyvendintas kartu su „Taura group“, kurie orientuojasi į aukštos kokybės nekilnojamojo turto projektų vystymą Lietuvoje.

Šilalėje esančio prekybos centro patalpose naujai atsidarė „Pepco“ bei „Vynoteka“, kurių patalpose sumontuoti VRF oro kondicionavimo/šilumos siurblių oras-oras įrenginiai. Pasirinkti sistemų gamintojai – puikiai visiems žinomi prekiniai vardai Cooper&Hunter ir Gree.

Prekybos parko struktūra: „Pepco“ (56 %), „Vynoteka“ (17 %), kiti prekybininkai ir paslaugų tiekėjai (27 %), o visas pastatų kompleksas yra 900 kv. m. Taigi, tiek šildymo, tiek oro kondicionavimo sistemos puikiai tarnauja net ir tokiuose dideliuose objektuose, kuriuose nuolat  vyksta žmonių judėjimo cirkuliacija.

Cooper&Hunter oro kondicionieriai/šilumos siurbliai, kurie tiek vėsiuoju, tiek šiltuoju metų laiku patalpose suteikia galimybę jaustis kur kas geriau. Dėl itin plačios modelių pasiūlos kiekvienas naudotojo poreikis bus patenkintas. Ši įranga puikiai atitinka tiek tokio didelio ploto, kaip prekybos centras Šilalėje, poreikius, tiek mažesnių būstų, butukų, kuriuose oro kondicionieriai/šilumos siurbliai gali būti naudojami ir kaip pagrindinė, ir kaip papildoma sistema. Visame pasaulyje žinomas Cooper&Hunter prekinis vardas – pasirinkimas, kurį rekomenduoja profesionalai.

Gree oro kondicionieriai/šilumos siurbliai yra puikus pasirinkimas tiek komercinio tipo patalpose, tiek gyvenamuosiuose būstuose. Svarbiausia montuoti tinkamo galingumo bei įvertinus objekto sandarumo klasę.

Jeigu domina mūsų siūlomų sistemų pasiūlymas Jūsų komercinio, pramoninio bei kito tipo patalpose – kviečiame susisiekti asmeniškai. Pagal patalpų tipą bei Jūsų poreikius bus pasiūlyta labiausiai tinkama įranga, kuri užtikrins tinkamą mikroklimatą, o pastarasis „kvies“ lankytojus užsukti į patalpas visus metus.

×
×

Cart