Oro kondicionieriai namams – geriausia jais pasirūpinti jau dabar!

Oro kondicionieriai namams – geriausia jais pasirūpinti jau dabar!

Netrukus prasidės 2023 metų oro kondicionavimo sezonas. Laiku pasirūpinus tinkama vėsinimo sistema – galėsite ne tik vasarą išvengti kaitros, bet ir papildomai šildyti namus vėsiomis pavasario ar rudens dienomis.

Oro kondicionieriai, kurie pritaikyti Jūsų poreikiams 

Tinkamos temperatūros užtikrinimas karštomis dienomis turi neįkainojamą įtaką žmogaus komfortui ir savijautai. Tačiau kiekvienas iš mūsų turi skirtingus poreikius, todėl svarbu juos tinkamai išnagrinėti prieš sumontavus įrangą. Reikėtų atsižvelgti į kambarių skaičių, ar patalpos plotą, įrangos galimybes ir funkcionalumą.

Siūlome sieninius, kasetinius, kanalinius, grindinius, multi split ir mobilius oro kondicionierius. Įrenginiai pasižymi dideliu efektyvumu ir mažu energijos suvartojimu. Prietaisuose naudojami aukštos kokybės komponentai, kurie užtikrina įrangos ilgaamžiškumą.

Svarbiausias vartotojo patogumas

Didelė dalis oro kondicionierių yra valdomi nuotoliniu būdu, tas suteikia nuostabią galimybę valdyti įrenginį iš bet kurios kitos vietos. Prieš važiuojant namo galite nusistatyti norimą temperatūrą, o grįžus mėgautis komfortu. Taip pat vienas svarbiausių savybių, tai drėgmės šalinimas iš patalpų oro. Ši funkcija apsaugo namus nuo pelėsio, grybelių ir kitų kenksmingų mikroorganizmų. Todėl šis privalumas yra labai svarbus ir alergiškiems žmonėms. Šiuolaikiniai oro kondicionieriai turi integruotą ir patalpų valymo funkciją, t.y. specialūs filtrai, kurie išvalo orą ir kurių pagalba galima mėgautis tobulu komfortu.

Vasara jau ne už kalnų, todėl dabar yra pats metas pasirūpinti oro kondicionieriumi! 

×
×

Cart