Naujos parduotuvės atidarymas Tauragėje

Naujos parduotuvės atidarymas Tauragėje

Orientuodamiesi į klientų poreikius mikroklimato sistemas pirkti ne tik internetu, tačiau ir fiziškai jas apžiūrint bei akis į akį konsultuojantis su specialistais – gyventojams pristatėme naują, erdvesnę savo parduotuvę Tauragėje.

Puikiai suprantame klientų poreikį gyvai apžiūrėti prekes, pasitarti su specialistais. Juk tiek būsto šildymo, tiek vėsinimo įrangos perkamos daugeliui metų, tad norisi viską išsiaiškinti iki mažiausių smulkmenų. Mūsų specialistai labai išsamiai ir klientams suprantama kalba konsultuoja, kadangi suprantame šios įrangos pasirinkimo svarbumą“,- džiaugiasi „Elkondas“ direktorius Deividas Kairys.

Tame pačiame prekybos centre, kur nuo šiol Jūsų laukia įmonė „Elkondas“ – taip pat atsidarė ir apšvietimo sistemas namams, biurui bei kitoms patalpoms siūlanti „Nermeda“. Įmonė specializuojasi labai plačioje elektros įrenginių sferoje, tad gali pasiūlyti viską, ko reikia būsto statybai arba rekonstrukcijos darbams: elektros instaliavimo darbai, projektų rengimas, dokumentacijos paruošimas ir pridavimas, visi lauko bei vidaus apšvietimo sprendimai ir projektavimas bei įrengimas.

Prekybos centro atidarymo metu dalyvavo ir Tauragės meras, kuris džiaugiasi, kad mieste plečia savo veiklą vis daugiau inovatyvių įmonių, kurios orientuojasi į žmogaus komforto didinimą. Galiausiai, sistemos ne tik vėsina ir šildo pagal žmogaus organizmo poreikius, tačiau ir naudoja žaliąją energiją. Taip mes, kartu su kiekvienu savo klientu, kuriame tvarų gyvenimą, kurio ateitis – mūsų  rankose.

Siūlome platų oro kondicionierių, šilumos siurblių ir vėdinimo sistemų asortimentą. Profesionaliai montuojame. Suteikiame galimybę pirkti išsimokėtinai. Tad jei ieškote patikimos įrangos bei kokybiškų montavimo darbų – kreipkitės į mus!

×
×

Cart