Šilumos siurblys oras-vanduo C&H Unitherm split – Jūsų gyvenimo kokybei

Šilumos siurblys oras-vanduo C&H Unitherm split – Jūsų gyvenimo kokybei

Ieškantiems inovatyvios namų apšildymo bei vandens pašildymo sistemos rekomenduojami šilumos siurbliai oras-vanduo, kurie džiugina ne tik mažomis energijos išlaidomis, tačiau tai pat ir ekologija.

Šiuo metu labai daug dėmesio sulaukia C&H Unitherm split šilumos siurbliai, kurie puikiai tinka bet kokio tipo pastatams nuo gyvenamojo objekto iki komercinio tipo nekilnojamojo turto. Žinoma, siūloma plati skirtingos įrangos pasiūla, kuri kinta savo charakteristikoms, tad esame tikri, kad kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka. Greitesnei paieškai visada galite tartis su mūsų konsultantais, kurie mielai atsakys į klausimus ir padės rasti tai, kas atitinka Jūsų poreikius.

Šilumos siurblys oras-vanduo C&H Unitherm split yra dviejų tipų modelių: su integruota 185L vandens talpa (All in one modeliai) ir be talpos. Pasirinkimas kinta priklausomai nuo kiekvieno žmogaus lūkesčių bei būsto galimybių, tad susisiekite ir padėsime atrasti Jums labiausiai tinkamą. Papildomas šios įrangos privalumas, kuris vertas Jūsų dėmesio yra  efektyvus šildymas iki -25C. Ši žiema parodė, kad gali pasispardyti, tad renkantis siurblius siūlome nepamiršti šalčių, kurie dažnai būna didesni nei buvo tikėtasi. Įsigijus veikiančius ir prie didelės šalnos – būsite ramūs dėl apšildymo bet kokiu oru. Galiausiai, šio tipo šilumos siurbliai gali būti valdomi Wi-Fi pagalba, tad reguliuokite šilumos intensyvumą nuotoliniu būdu net ir tada, kai nesate namuose.

Viskas, kad gyvenimas būtų paprastesnis, saugesnis ir ramesnis. Toks, kokio nori daugelis ir kokį Jums gali garantuoti Unitherm split sistema.

Jeigu domina asmeninė konsultacija – kviečiame susisiekti.

×
×

Cart