Oro kondicionieriai – geresnei Jūsų gyvenimo kokybei

Oro kondicionieriai – geresnei Jūsų gyvenimo kokybei

Oro kondicionieriai juokais vadinami XX amžius stebuklu, kuris gali ne tik pagerinti gyvenimo kokybę, tačiau taip pat ir užtikrinti geresnę savijautą, pagerinti žmogaus darbingumą, galiausiai, suteikti galimybę net ir labai kaitriomis dienomis išvengti pervargimo, nemigos. Oro kondicionieriai namams, biurams ar komercinio tipo pastatams reikalingi patalpų vėsinimui bei norimo mikroklimato palaikymui.

Kaitra – neigiama įtaka darbingumui

Oro kondicionieriai gali padėti pagerinti kasdienybę, tad ne veltui juos savo namuose diegia ne tik žmonės, kurie nori būti darbingesni, tačiau ir įmonių vadovai, kurie rūpinasi, kad darbuotojai būtų produktyvūs.

Statistika atskleidžia, kad labai kaitriomis dienomis biuruose darbingumas sumažėja iki 40-ies procentų. Įdiegus tinkamas vėsinimo sistemas ne tik pagerinsite darbingumą, tačiau ir galėsite džiaugtis darbuotojų noru dirbti ilgiau.

Oro kondicionierių nauda – visapusiška

Daugelis svarsto, ar oro kondicionierių kaina atsiperka, ar verta juos diegti biuruose bei namuose. Greta to, kad žmogus būdamas tinkamo mikroklimato patalpoje jaučiasi geriau, tuo pačiu galima džiaugtis ir sistemos funkcija panaikinti perteklinę drėgmę, kuri taip pat daro neigiamą įtaką ne tik gyviems organizmams, tačiau ir daiktams. Dažniausiai nuo per didelės drėgmės atsiranda pelėsis, kurį panaikinti sunku. Juolab, reikia naikinti ne rezultatą, tačiau priežastį, tad pirmiausia būtinas drėgmės panaikinimas.

Patalpų vėdinimas – pravertu langu

Kai kurie renkasi patalpų vėdinimą pravertu langu bei durimis, tačiau nesuvokia, kad  taip patalpos ne tik  kad nebus atvėsintos, tačiau priešingai – sulauksite nenorimo rezultato. Iš lauko šiluma pateks į kambarius ir buvimas juose bus labiau komplikuotas. Juolab, į patalpas kartu su šiluma pateks ir mikrodalelės, kurios kenkia žmogaus organizmui, pavyzdžiui – CO2. Taigi, oras bus ne tik šiltas, tačiau ir nešvarus, ne tik kels nemalonius pojūčius, tačiau taip pat apsunkins kvėpavimą. Galiausiai, pro atvirus langus jus pasieks nemalonus triukšmas, kuris taip pat yra didelis dirgiklis trukdantis gerai jaustis, našiai dirbti ir saldžiai miegoti.

Inovatyvi sistema – Jūsų namams

Šiuolaikiniai oro kondicionieriai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori gyventi patogiai. Tiksliau, pamiršti, kad tokia sistema yra integruota jų namuose, tačiau mėgautis jos kokybe kiekvieną dieną. Oro kondicionieriai veikia labai tyliai, tad net nepastebėsite, kad jie rūpinasi Jūsų namų mikroklimatu. Pagal poreikius galima reguliuoti sistemos funkcionalumą, šaltį, tad pamirškite mitus, kad po nuolatinio naudojimo oro kondicionieriai gali sukelti peršalimo ligas. Svarbiausia yra saikas ir nedaryti labai didelių temperatūros pokyčių per trumpą laiko tarpą, kadangi tai gali pakenkti Jūsų organizmui.

Oro kondicionieriai išsimokėtinai yra puikus pasirinkimas tokiu atveju, jeigu norite vasaros laukti ramus. Kadangi klimatas tampa vis šiltesnis – tinkama sistema net ir gyvenantiems namuose – būtina. Ne tik dėl patogumo, tačiau ir sveikatos.

Mūsų parduodamus oro kondicionierius galite įsigyti Tauragėje ir Klaipėdoje. Įrenginiai atitinka išrankiausių žmonių poreikius. Jie pasirūpina, kad patalpose visada būtų vėsi ir komfortiška temperatūra.

Oro kondicionieriai – Jūsų namų komfortui.

Nemokama konsultacija telefonu: +370 607 23 491 arba el. paštu: info@elkondas.lt

Oro kondicionieriaus montavimas
Oro kondicionieriaus išorinio bloko montavimas

×
×

Cart