Patalpų vėdinimas padės išvengti sezoninių ligų

Patalpų vėdinimas padės išvengti sezoninių ligų

Nors paskutiniu metu labai daug diskutuojama apie koronavirusą, tačiau reikia nepamiršti ir sezoninio gripo, kuris dažniausiai pradeda „kankinti“ lietuvius lapkričio mėnesį ir tęsiasi iki balandžio. Kai kuriais atvejais gali būti aktyvus visus metus, tad tinkamas patalpų vėdinimas, kuris gali padėti išvengti virusų sukeliamų ligų – būtinas. Kol vieni vėdina patalpas su atdaru langu – kiti renkasi kur kas inovatyvesnes sistemas.

CH 7-SKY technologija – švaresniam namų orui

Lietuvos rinkoje yra pristatomi įrenginiai, kurie gali pasirūpinti gaiviu namų oru. Šiuo metu bene inovatyviausias pasirinkimas yra Cooper&Hunter oro kondicionieriai, kuriuose diegiama 7-SKY technologija. Ji padeda pasirūpinti ne tik švariais namais be virusų, tačiau taip pat pašalina ir mikroorganizmus bei erkutės, kurios dažnos kitų ligų sukėlėjos. Šio gamintojo sistemose įmontuojamas sidabro jonų filtras, kuris laikomas viena efektyviausių priemonių kovoje su kenksmingais mikroorganizmais.

Galiausiai, valymo metu patalpa bus prisotinama vitamino C, kadangi joje yra integruota Super Vitamin C sistema. Šis vitaminas reikalingas kasdieniniam mūsų organizmo imuninės sistemos stiprinimui, padeda geriau jaustis, padidina darbingumą ir tuo pačiu pagerina miegą.

Namų vėdinimo galimybės

Namų vėdinimo sistemos puikiai tinka ne tik naujos, A kartos tipo klasės namams, tačiau ir senuose namuose, kuriems iki šiol visiškai nebuvo skirta dėmesio vėdinimui. Atsiminkite, kad pradari namų langai arba nesandarus namas – nėra geras vėdinimo būdas. Ne tik prarandate daug šilumos, tačiau taip pat ir rizikuojate, kad į namus pateks daug kenksmingų dalelių iš lauko – CO2, kurie ir kelia rimtas sveikatos problemas, dažniausiai blogina miegą ir kelia kitą diskomfortą, kurio galima išvengti įsidiegus sistemą.

Žinoma, kokybiškam įrangos veikimui reikalingas tinkamas montavimas, taip pat, tokia sistema, kuri atitinka Jūsų namų poreikius. Natūralu, kad tinkamiausios pasirinkimas be patirties – gali atrodyti labai sudėtingas. Geriausia darbus palikti profesionalams, juolab, pasikliauti jų patirtimi ir patarimais.

Kaip jau minėjome, kai kuriems atrodo, kad praviri namų langai yra gera vėdinimo sistema, kuri gali užtikrinti, kad namuose oras bus gaivus, prisotintas deguonies. Visgi, rezultatas priešingas, kadangi į namus ne tik dažnai įleidžiamas nelabai švarus oras (kuris reikalauja perfiltravimo), tačiau taip pat įleidžiate ir šaltį, o žiemos metu tai didina sąskaitas. Norėdami to išvengti – rinkitės mini rekuperatorius, kurie aprūpina Jūsų namus šviežiu, gaiviu oru. Jų montavimas nereikalauja jokio sudėtingo montavimo ir ortakių išvedžiojimo. Tad švarių orų galėsite mėgautis tą pačią dieną, kai tik įranga bus sumontuota.

Būkite sveiki ir rūpinkitės įranga, kuri padės tokiais būti.

×
×

Cart