Tobulas šildymo bei vėsinimo sprendimas krautuvėlėms ir parduotuvėms

Tobulas šildymo bei vėsinimo sprendimas krautuvėlėms ir parduotuvėms

Vis daugiau prekybininkų ieškodami geriausios šildymo bei vėsinimo įrangos renkasi oro kondicionierių/šilumos siurblį oras-oras.

Šio tipo įranga užtikrina tinkamą mikroklimatą tiek klientams, tiek darbuotojams, o svarbiausia – garantuoja aukščiausią kokybę parduodamiems maisto gaminiams. Oro kondicionieriai/šilumos siurbliai oras-oras yra taupus šildymo bei vėsinimo sprendimas. Įranga yra draugiška gamtai, nes naudoja atsinaujinančią energiją. Sumontuotą prietaisą galima valdyti wifi programėle net tada, kai Jūsų nėra patalpose. Ištisą parą yra palaikoma tinkama temperatūra tam, kad būtų užtikrintas geriausias mikroklimatas.

Oro kondicionieriai/šilumos siurbliai oras-oras gali būti montuojami tiek naujuose, tiek senuose pastatuose. Montavimas atliekamas greitai ir jau tą pačią dieną galima naudoti įrangą, kuri ne vien palaikys reikiamą temperatūrą, bet ir padės išvengti pelėsio ir drėgmės.

Jeigu ieškote tinkamo šildymo ar vėsinimo sprendimo – susisiekite su mūsų ekspertais. Suteiksime nemokamą konsultaciją, parinksime geriausią variantą bei atliksime profesionalų montavimą. Siūlome galimybę oro kondicionierius/šilumos siurblius oras-oras pirkti išsimokėtinai.

×
×

Cart