Tobulas namų mikroklimatas neatsiejamas nuo švaraus oro
Aprasymas 2

Tobulas namų mikroklimatas neatsiejamas nuo švaraus oro

Tobulas namų mikroklimatas gali pagerinti gyvenimą kokybę. Juk ne veltui sakoma, kad šiluma kaulų nelaužo, tačiau karštomis vasaros dienomis taip pat tikimasi išvengti nemalonios kaitros. Nuostabu, kad šiais laikais komfortą galima užsitikrinti įsigijus įrenginius, kurie vėsina arba skleidžia šilumą pagal poreikius, tad belieka įvertinus smulkmenas pasirinkti labiausiai tinkamą sistemą.

Tiesa, visada geriausia diegti tokius, kurie ne tik kuria tinkamą mikroklimatą, tačiau ir valo namus nuo virusų bei kitų mikroorganizmų.

Rūpinkitės aplinka, kurioje gyvenate

Šiuolaikiniuose oro kondicionieriuose/šilumos siurbliuose oras-oras, kurie ne tik vėsina, tačiau taip pat ir šildo – integruotos specialios sistemos, kurios padeda išvalyti namų orą ir pasirūpinti ne tik būsto gaivumu, tačiau ir žmogaus sveikata.

Viena tokių galimybių yra oro kondicionierius/šilumos siurblys oras-oras ANTARCTIC IX80SR32C-SION, kuriame yra integruota plazma oro kokybės gerinimui. Tokio paties funkcionalumo plazma yra integruota ir oro kondicionieriuje/šilumos siurblyje oras-oras IX90SR32C-SION. Speciali plazma kuria jonus, kurie naikina tiek bakterijas, tiek virusus. Žinoma, Covid-19 akivaizdoje tai atrodo nepamainomas sprendimams namams, tačiau nepamirškite, kad aplink mus ne tik dabar, tačiau visą gyvenimą sklando įvairūs mikroorganizmai, kurie sukelia ligas arba blogina žmogaus gyvenimo kokybę.

Plazmos sukurti jonai pašalina net ir bakterijų DNR, tad užkertamas kelias tolimesniam jų dauginimuisi. Kartu su virusais bei bakterijomis taip pat pašalinami ir kiti alergenai (ypač aktualu tiems, kurie pavasario metu kenčia nuo šienligės), taip pat panaikinami nemalonūs kvapai, galiausiai, garantuojama, kad žmogus kvėpuos kur kas geresnės kokybės oru, o tai padeda geriau miegoti, produktyviau dirbti, geriau jaustis).

Oro valymas – ne galimybė, tačiau būtinybė

Jeigu oro kondicionieriai/šilumos siurbliai oras-oras Jums nėra reikalingi, kadangi namus apšildote arba vėsinate kitais būdais – tokiu atveju pasirūpinti gaiva ir tuo pačiu geresne gyvenimo kokybe galima įsigijus HTW oro valytuvus, kurie skirti būtent aplinkos oro kokybės gerinimui.

HTW oro valytuvai padeda pašalinti mikroorganizmus, kuriais kvėpuojate kiekvieną dieną. Papildomai panaikinamas naminių gyvūnų kvapas, dūmų kvapas,  dulkės, tarša (kuri atsiduria mūsų namuose pro atidarus langus, tad tinkamas vėdinimas yra būtinas), bakterijos, virusai bei kitos dalelės, kurios, kaip jau minėjome, kelia diskomfortą bei įvairias ligas).

HTW CUBE ir SPACE oro valytuvai patalpas valo su UV spinduliais, tad maksimaliai tiksliai ir detaliai pašalinami net ir patys mažiausi mikroorganizmai. Sėkmingai pašalinama net iki 99,95 % dalelių, tad pasiekti geresnės kokybės kitais būdais tiesiog neįmanoma.

Rūpintis namų oru reikia kasdien nepriklausomai nuo situacijos pasaulyje. Svarbiausia, kad viską už Jus gali atlikti kokybiška sistema, tad belieka mėgautis komfortu.

×
×

Cart